Reparatie nodig of tijd voor onderhoud? Maak gerust een afspraak. Onze monteurs beschikken over alle benodigde kennis en werken zeer nauwkeurig. Dit doen wij voor elk merk motoren.
8
Bij Doornekamp heb ik mijn perfecte motor gevonden. Gekocht als een 35 kw motor. Direct op de rit naar huis aangehouden door de politie en bleek hij bij het rdw op 55 kw te staan. Bij thuiskomst contact gehad met Doornekamp en bleek er een fout te zijn en hoort de motor inderdaad op 35 kw op kenteken te staan. Zij hebben dit vlot voor mij geregeld bij het rdw.
Verder moesten wij vanaf ver komen en in overleg met Doornekamp is het geregeld dat we de motor direct op dezelfde dag mee naar huis konden nemen zodat we niet nogmaals het hele eind hoefden te rijden.
Super!
5
Normaal gesproken ben ik super tevreden over jullie service. Vandaag kwam ik met een klein vraagje om een nieuw gekocht knipperlampje te checken. Hij deed het namelijk niet. Jullie hebben m gecheckt aan een accu en hij werkte gewoon. Op de motor bleek de plus en min andersom te zitten. Daarna hebben jullie aangeboden om dat knipperlampje weer te monteren. Misschien 20 minuten duurde dat. Maar een prijs van 42 euro voor gevraagd. Ter info:de knipperlampjes waren 28 euro. En eentje had ik al geïnstalleerd thuis. Dusja… beetje zonde van mn geld zo. Misschien omdat ik nu geholpen ben door een nieuwe monteur. Maar als ik had geweten dat de plus en min gewoon omgedraaid zat had ik dat lampje gewoon thuis kunnen installeren. Maar jullie besloten dat toch nog ff zelf te doen en de hoofdprijs ervoor te vragen. Voor dit soort kleine dingetjes hoef ik dus niet echt bij jullie terecht te komen volgende keer.